Rozvrh hodin
od 29. 11. 2021 do 05. 12. 2021



Velký sál

Baletní sál

Malý sál

Zkušebna

Čas Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00 Taneční přípravka - děti 5-6 let
od 14:00
do 15:00
15:00 Latina přípravka - mírně pokročilé - děti 10-12 let
od 15:00
do 16:00
Taneční přípravka - děti 6-7 let
od 15:00
do 16:00
Step - malá DMS
od 15:00
do 16:00
16:00 Latina,standard -středně pokročilé-12+let
od 16:00
do 17:00
Taneční přípravka - děti 7-8 let
od 16:00
do 17:00
Step - malá DMS
od 16:00
do 17:00
Taneční přípravka - děti 8-10 let
od 16:00
do 17:00
17:00 Street styles-děti 12+let
od 17:00
do 18:00
Step - středně pokročilé - děti 13+ let
od 17:00
do 18:00
Latina - středně pokročilý - děti 13+let
od 17:00
do 18:00
Latina- mírně pokročilé-děti 12+ let
od 17:00
do 18:00
18:00 Salsa - Mix Cuba - začátečníci a mírně pokročilé - ženy
od 18:00
do 19:00
Step - mírně pokročilé - děti 12+ let
od 18:00
do 19:00
Latina - středně pokročilé a pokročilé ženy - ženy
od 18:00
do 19:00
Latina - ženy (Open Class) SALSA
od 18:00
do 19:00
19:00 Taneční pro dospělé - soukromý kurz
od 19:00
do 20:30
20:00 Taneční pro dospělé - páry (Open Class) RUMBA
od 20:00
do 21:00
Taneční pro dospělé - intenziv speciál pro pokročilé páry
od 20:30
do 22:00
Taneční pro dospělé - pokročilé - páry
od 20:30
do 22:00
21:00
Pondělí
Taneční přípravka - děti 5-6 let 14:00 15:00 Velký sál
Latina přípravka - mírně pokročilé - děti 10-12 let 15:00 16:00 Velký sál
Latina,standard -středně pokročilé-12+let 16:00 17:00 Velký sál
Street dance-děti 9-11 let 16:00 17:00 Baletní sál
Step - začátečníci - děti 7-9 let 16:00 17:00 Malý sál
Street styles-děti 12+let 17:00 18:00 Velký sál
Salsa latino začátečníci a mírně pokročilé- 11+ let 17:00 18:00 Baletní sál
Step - začátečníci - děti 10+ let 17:00 18:00 Malý sál
Contemporary dance-středně pokročilé-děti 12+let 17:00 18:30 Zkušebna
Salsa - Mix Cuba - začátečníci a mírně pokročilé - ženy 18:00 19:00 Velký sál
Contemporary dance-pokročilé-děti 14+let 18:30 20:00 Zkušebna
Latina - intenziv 1 - ženy 19:00 20:00 Baletní sál
Latina - intenziv 2 - ženy 20:00 21:00 Baletní sál
Latin bodyforming - středně pokročilé a pokročilé - ženy 20:00 21:00 Zkušebna
Úterý
Taneční přípravka - děti 3-4 let 14:00 15:00 Baletní sál
Taneční přípravka - děti 6-7 let 15:00 16:00 Velký sál
Taneční přípravka - děti 7-8 let 16:00 17:00 Velký sál
Hip hop - děti 7-9 let 16:00 17:00 Baletní sál
Latina - začátečníci - děti 8-10 let 16:00 17:00 Zkušebna
Step - středně pokročilé - děti 13+ let 17:00 18:00 Velký sál
Hip hop -děti 10+let 17:00 18:00 Baletní sál
Latina - začátečníci a mírně pokročilé - děti 11+let 17:00 18:00 Zkušebna
Step - mírně pokročilé - děti 12+ let 18:00 19:00 Velký sál
Zumba - intervalový trénink (Open Class) 18:00 19:00 Baletní sál
Modern jazz pokročilé děti -14+ let 18:00 19:30 Zkušebna
Latina - ženy (Open Class) SAMBA 19:00 20:00 Baletní sál
Latin bodyforming -mírně pokročilé - ženy 20:00 21:00 Zkušebna
Taneční pro dospělé - intenziv speciál pro pokročilé páry 20:30 22:00 Velký sál
Středa
Step - malá DMS 16:00 17:00 Velký sál
Muzikál - děti 8-10 let 16:00 17:00 Zkušebna
Latina - středně pokročilý - děti 13+let 17:00 18:00 Velký sál
Barre body (Open Class) pro těhotně ženy 17:00 18:00 Baletní sál
Step - pokročilé - děti 12+ let 17:00 18:00 Malý sál
Muzikál - děti 11+ let 17:00 18:30 Zkušebna
Latina - středně pokročilé a pokročilé ženy - ženy 18:00 19:00 Velký sál
Barre body (Open Class) 18:00 19:00 Baletní sál
Taneční pro dospělé - soukromý kurz 19:00 20:30 Velký sál
Mix Cuba - středně pokročilé a pokročilé - ženy 19:00 20:00 Zkušebna
Latin bodyforming - začátečníci - ženy 20:00 21:00 Zkušebna
Taneční pro dospělé - pokročilé - páry 20:30 22:00 Velký sál
Čtvrtek
Step - malá DMS 15:00 16:00 Velký sál
Taneční přípravka - děti 4-5 let 15:00 16:00 Baletní sál
Taneční gymnastika - děti 6-9 let 15:00 16:00 Zkušebna
Taneční přípravka - děti 8-10 let 16:00 17:00 Velký sál
Contemporary dance-začátečníci a mírně pokročilé-děti 9-11 et 16:00 17:00 Zkušebna
Latina- mírně pokročilé-děti 12+ let 17:00 18:00 Velký sál
Step-mírně pokročilé-děti 9-12let 17:00 18:00 Malý sál
Contemporary dance-mírně a středně pokročilé-děti 12+let 17:00 18:00 Zkušebna
Latina - ženy (Open Class) SALSA 18:00 19:00 Velký sál
Zumba - intervalový trénink (Open Class) 18:00 19:00 Baletní sál
Taneční pro dospělé - páry (Open Class) RUMBA 20:00 21:00 Velký sál
Pátek
Break Dance mírně pokročilé- děti 11+ let 15:30 16:30 Baletní sál
Moderní tanec s baletní průpravou - děti 9-11 let začátečníci, mírně pokročilé 15:30 16:30 Zkušebna
Contemporary dance - mírně pokročilé - děti 12+ let 16:30 18:00 Zkušebna