Rozvrh hodin
od 27. 05. 2024 do 02. 06. 2024



Velký sál

Baletní sál

Malý sál

Zkušebna

Čas Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
9:00 Latina - začátečníci a mírně pokročilé - ženy
od 09:00
do 10:00
10:00 Latina - středně pokročilé - ženy
od 10:00
do 11:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00 Taneční přípravka - děti 5-6 let
od 15:00
do 16:00
Taneční přípravka - děti 7-9 let
od 15:30
do 16:30
16:00 Latina - standard soutěžní přípravka - děti 8-10 let
od 16:00
do 17:00
Taneční přípravka - děti 6-7 let
od 16:00
do 17:00
Latina-standard soutěžní přípravka- děti 10-12 let
od 16:00
do 17:00
Latina, standard technika SP+P- děti 12+ let
od 16:30
do 18:00
17:00 Latina-standard soutěžní přípravka- děti 10-12 let
od 17:00
do 18:00
Latina - standard soutěžní přípravka - děti 8-10 let
od 17:00
do 18:00
18:00 Charleston solo
od 18:00
do 19:00
Salsa - Mix Cuba - začátečníci a mírně pokročilé - ženy
od 18:00
do 19:00
Latin bodyforming - začátečníci a mírně pokročilé - ženy
od 18:00
do 19:00
Latina - mírně pokročilé - ženy
od 18:00
do 19:00
19:00 Taneční pro dospělé -středně pokročilé - páry
od 19:00
do 20:30
Mix Cuba - středně pokročilé a pokročilé - ženy
od 19:00
do 20:00
20:00 Latin bodyforming -středně pokročilé a pokročilé - ženy
od 20:00
do 21:00
Taneční pro dospělé - páry (Open Class) Salsa
od 20:00
do 21:00
Taneční pro dospělé - pokročilé - páry
od 20:30
do 22:00
21:00
Pondělí
Taneční přípravka - děti 4-5 let 14:30 15:30 Baletní sál
Taneční přípravka - děti 7-9 let 15:30 16:30 Velký sál
Contemporary dance- začátečníci a mírně pokročilé-děti 12+ let 16:00 17:00 Zkušebna
Latina, standard technika SP+P- děti 12+ let 16:30 18:00 Velký sál
Street dance-děti 9-11 let 17:00 18:00 Baletní sál
Step - mírně pokročilé - děti 11+ let 17:00 18:00 Malý sál
Contemporary dance-středně pokročilé-děti 13+let 17:00 18:30 Zkušebna
Charleston solo 18:00 19:00 Velký sál
Street styles-děti 12+ let 18:00 19:00 Baletní sál
Contemporary dance-pokročilé-děti 15+let 18:30 20:00 Zkušebna
Latin bodyforming -středně pokročilé a pokročilé - ženy 20:00 21:00 Velký sál
Úterý
Latina - začátečníci a mírně pokročilé - ženy 09:00 10:00 Velký sál
Latina - středně pokročilé - ženy 10:00 11:00 Velký sál
Taneční přípravka - děti 5-6 let 15:00 16:00 Velký sál
Latina - začátečníci - děti 6-8 let 15:00 16:00 Zkušebna
Latina - standard soutěžní přípravka - děti 8-10 let 16:00 17:00 Velký sál
Hip hop - děti 8-11 let 16:00 17:00 Baletní sál
Latina - začátečníci a mírně pokročilé - děti 9-11 let 16:00 17:00 Zkušebna
Latina-standard soutěžní přípravka- děti 10-12 let 17:00 18:00 Velký sál
Hip hop - děti 12+let 17:00 18:00 Baletní sál
Contemporary dance-mírné pokročilé a středně pokročilé-děti 13+let 17:00 18:30 Zkušebna
Salsa - Mix Cuba - začátečníci a mírně pokročilé - ženy 18:00 19:00 Velký sál
Latina - mírně pokročilé - děti 12+let 18:00 19:00 Baletní sál
Modern jazz pokročilé děti -14+ let 18:30 20:00 Zkušebna
Taneční pro dospělé -středně pokročilé - páry 19:00 20:30 Velký sál
Latina - ženy (Open Class) Jive 19:00 20:00 Baletní sál
Latin bodyforming - mírně a středně pokročilé - ženy 20:00 21:00 Zkušebna
Středa
Taneční přípravka - děti 4-5 let 15:00 16:00 Baletní sál
Taneční přípravka - děti 6-7 let 16:00 17:00 Velký sál
Salsa latino začátečníci 8-11 let 16:00 17:00 Baletní sál
Modern jazz ( Musical dance ) - děti 9-11 let 16:00 17:00 Zkušebna
Latina - standard soutěžní přípravka - děti 8-10 let 17:00 18:00 Velký sál
Modern jazz (Musical dance ) - děti 12+ let 17:00 18:30 Zkušebna
Latin bodyforming - začátečníci a mírně pokročilé - ženy 18:00 19:00 Velký sál
Pilates (Open Class) 18:30 19:30 Baletní sál
Mix Cuba - středně pokročilé a pokročilé - ženy 19:00 20:00 Velký sál
Contemporary dance 19:00 20:00 Zkušebna
Taneční pro dospělé - páry (Open Class) Salsa 20:00 21:00 Velký sál
Čtvrtek
Taneční přípravka - děti 3-4 let 14:00 15:00 Baletní sál
Taneční přípravka - děti 5-6 let 15:00 16:00 Baletní sál
Latina-standard soutěžní přípravka- děti 10-12 let 16:00 17:00 Velký sál
Contemporary dance- začátečníci a mírně-děti 9-11 let 16:00 17:00 Zkušebna
Baletní průprava - děti 7-9 let 17:00 18:00 Baletní sál
Taneční akrobacie- děti 8-12 let 17:00 18:00 Zkušebna
Latina - mírně pokročilé - ženy 18:00 19:00 Velký sál
Contemporary dance - středně pokročilé - děti 13+ let 18:00 19:30 Baletní sál
Zumba - intervalový trénink (Open Class) 18:00 19:00 Zkušebna
Taneční pro dospělé - pokročilé - páry 20:30 22:00 Velký sál
Pátek