h1

Time schedule od 22. 10. 2018 do 28. 10. 2018

 

Big assembly room



 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
 
Monday
 
Taneční přípravka
dětský
Taneční přípravka - děti 5-6 let
Jitka Šorfová
Monday 14:00-15:00
Latina přípravka
mírně pokročilé
dětský
Latina, standard přípravka
mírně pokročilé
dětský
MTV Dance
mírně pokročilé a pokročilé
dětský
MTV Dance - mírně pokročilé a pokročilé - děti 13+ let
Lucie Horčičková
Monday 17:00-18:00
Latina
ženy (Open Class) - JIVE
Latina - ženy (Open Class) - JIVE
Eva Krejčířová
Monday 18:00-19:00
kapacita: 20
Latin bodyforming
pokročilé - ženy
Latin bodyforming - pokročilé - ženy
Michal Kurtiš
Monday 19:00-20:00
kapacita: 22
Latina
pokročilé - ženy
Latina - pokročilé - ženy
Petr Čadek
Monday 20:00-21:00
kapacita: 20
 
Tuesday
 
Taneční přípravka
latina
dětský
Taneční přípravka - latina - děti 5-6 let
Alice Stodůlková
Tuesday 14:00-15:00
 
Step
DMS
dětský
Step - DMS
Tomáš Slavíček
Tuesday 16:00-17:00
Step
JMS
dětský
Step - JMS
Tomáš Slavíček
Tuesday 17:00-18:00
 
Taneční pro dospělé
mírně pokročilé - páry
Taneční pro dospělé - mírně pokročilé - páry
Petr Čadek, Jitka Šorfová
Tuesday 19:00-20:30
kapacita: 12
Taneční pro dospělé
intenziv speciál pro pokročilé…
Taneční pro dospělé - intenziv speciál pro pokročilé páry
Petr Čadek, Jitka Šorfová
Tuesday 20:30-22:00
kapacita: 12
 
Wednesday
 
Latina
mírně pokročilé
dětský
Latina - mírně pokročilé - děti 9-11 let
Alice Stodůlková
Wednesday 15:00-16:00
Latina přípravka
mírně pokročilý
dětský
Latina přípravka - mírně pokročilý - děti 11-13 let
Michal Kurtiš
Wednesday 16:00-17:00
Street dance styles
mírně pokročilé
dětský
Latina
pokročilé - ženy
Latina - pokročilé - ženy
Eva Krejčířová
Wednesday 18:00-19:00
kapacita: 20
Latina
mírně pokročilé - ženy
Latina - mírně pokročilé - ženy
Alice Stodůlková
Wednesday 19:00-20:00
kapacita: 20
Latina
pokročilé - páry
Latina - pokročilé - páry
Michal Kurtiš, Eva Krejčířová
Wednesday 20:00-21:00
kapacita: 12
Taneční pro dospělé
páry (Open Class) - VALČÍK
Taneční pro dospělé - páry (Open Class) - VALČÍK

Wednesday 21:00-22:00
kapacita: 12
 
Thursday
 
Latina
mírně pokročilé - ženy
Latina - mírně pokročilé - ženy
Eva Krejčířová
Thursday 10:30-12:00
kapacita: 20
 
Step
DMS
dětský
Step - DMS
Tomáš Slavíček
Thursday 15:00-16:00
 
Step
JMS
dětský
Step - JMS
Tomáš Slavíček
Thursday 17:00-18:00
Latina
formace - ženy
Latina - formace - ženy
Petr Čadek
Thursday 18:00-19:00
kapacita: 14
Taneční pro dospělé
začátečníci - páry
Taneční pro dospělé - začátečníci - páry
Petr Čadek, Jitka Šorfová
Thursday 19:00-20:30
kapacita: 14
Taneční pro dospělé
pokročilé - páry
Taneční pro dospělé - pokročilé - páry
Petr Čadek, Jitka Šorfová
Thursday 20:30-22:00
kapacita: 12
 
Friday
 
Latina
mírně pokročilé
dětský
Latina - mírně pokročilé - děti 9-11 let
Alice Stodůlková
Friday 15:00-16:00
Latina
pokročilé
dětský
Latina - pokročilé - děti 13-15 let
Alice Stodůlková
Friday 16:00-17:00
Latina páry
mírně pokročilé
dětský
Latina páry - mírně pokročilé - děti - 12+ let
Alice Stodůlková
Friday 17:00-18:00
 

Ballet assembly room



 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
 
Monday
 
Balet
dětský
Balet
pokročilé
dětský
Balet - pokročilé - děti 8-10 let
Jana Cigánková
Monday 15:00-16:00
Hip hop
začátečníci a mírně pokročilé
dětský
Street dance styles
mírně pokročilé
dětský
 
Latina
intenziv 1 - ženy
Latina - intenziv 1 - ženy
Petr Čadek
Monday 19:00-20:00
kapacita: 6
Latina
začátečníci - páry
Latina - začátečníci - páry
Michal Kurtiš
Monday 20:00-21:00
kapacita: 6
Latina
intenziv 2 - ženy
Latina - intenziv 2 - ženy
Petr Čadek
Monday 21:00-22:00
kapacita: 6
 
Tuesday
 
Taneční přípravka
dětský
Taneční přípravka - děti 3-4 let
Jitka Šorfová
Tuesday 14:00-15:00
 
Salsa latino
dětský
Salsa latino - děti - 10-12 let
Michal Kurtiš
Tuesday 16:00-17:00
 
Latina
ženy (Open Class) - RUMBA
Latina - ženy (Open Class) - RUMBA
Lukáš Hojdan
Tuesday 20:00-21:00
kapacita: 10
 
Wednesday
 
Balet
dětský
Balet - děti 6-8 let začátečníci a mírně pokročilé
Jana Cigánková
Wednesday 14:00-15:00
Balet
pokročilé
dětský
Balet - pokročilé - děti 8-10 let
Jana Cigánková
Wednesday 15:00-16:00
 
Latina
začátečníci - mírně pokročilé
dětský
Latina - začátečníci - mírně pokročilé - děti 11-13 let
Alice Stodůlková
Wednesday 17:00-18:00
Latina
pokročilé
dětský
Latina - pokročilé - děti 13-15 let
Alice Stodůlková
Wednesday 18:00-19:00
 
Thursday
 
Taneční přípravka
dětský
Taneční přípravka - děti 3-4 let
Jitka Šorfová
Thursday 14:00-15:00
Hip hop
dětský
Hip hop - děti 6-8 let
Lucie Horčičková
Thursday 15:00-16:00
MTV Dance
začátečníci
dětský
MTV Dance - začátečníci - děti 9-11 let
Lucie Horčičková
Thursday 16:00-17:00
 
Zumba
intervalový trénink (Open Class)
Zumba - intervalový trénink (Open Class)
Jitka Šorfová
Thursday 18:00-19:00
kapacita: 10
 
Friday
 
Break Dance
dětský
Break Dance - děti 8-10 let
Václav Helebrant
Friday 15:00-16:00
Break Dance
dětský
Break Dance - děti 11+ let
Václav Helebrant
Friday 16:00-17:00
 

Small assembly room



 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
 
Tuesday
 
Step
začátečníci
dětský
Step - začátečníci - děti 6-8 let
Tereza Kopecká
Tuesday 15:00-16:00
Step
mírně pokročilé
dětský
Step - mírně pokročilé - děti 8-11 let
Tereza Kopecká
Tuesday 16:00-17:00
 
Wednesday
 
Step
mírně pokročilé
dětský
Step - mírně pokročilé - děti 7-8 let
Tereza Kopecká
Wednesday 15:00-16:00
Step
pokročilé
dětský
Step - pokročilé - děti 9-11 let
Tereza Kopecká
Wednesday 16:00-17:00
Step
pokročilé
dětský
Step - pokročilé - děti 11+ let
Tereza Kopecká
Wednesday 17:00-18:00
 
Thursday
 
Step
MP
dětský
Step - MP - děti
Tomáš Slavíček
Thursday 14:00-15:00
Step
začátečníci
dětský
Step - začátečníci - děti 5-7 let
Tereza Kopecká
Thursday 15:00-16:00
Step
začátečníci
dětský
Step - začátečníci - děti 8-10 let
Tereza Kopecká
Thursday 16:00-17:00
 

Practice room



 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
 
Monday
 
Contemporary dance
začátečníci
dětský
Contemporary dance - začátečníci - děti 8-10 let
Sofie Vitoušová
Monday 15:00-16:00
Contemporary dance
mírně pokročilé
dětský
Contemporary dance - mírně pokročilé - děti 10+ let
Sofie Vitoušová
Monday 16:00-17:00
Contemporary dance
pokročilé
dětský
Contemporary dance - pokročilé - děti 13+ let
Sofie Vitoušová
Monday 17:00-18:30
Street dance company
dětský
Street dance company
Michal Máša
Monday 18:30-20:00
Latina
začátečníci - ženy
Latina - začátečníci - ženy
Eva Krejčířová
Monday 20:00-21:00
kapacita: 20
 
Tuesday
 
Taneční přípravka
dětský
Taneční přípravka - děti 4-5 let
Jitka Šorfová
Tuesday 15:00-16:00
Taneční přípravka
dětský
Taneční přípravka - děti 6-7 let
Jitka Šorfová
Tuesday 16:00-17:00
Taneční gymnastika
dětský
Taneční gymnastika - děti 6-9 let
Kateřina Stryková
Tuesday 17:00-18:00
Taneční gymnastika
dětský
Taneční gymnastika - děti 10-12 let
Kateřina Stryková
Tuesday 18:00-19:00
Mix Cuba
pokročilé - ženy
Mix Cuba - pokročilé - ženy
Michal Kurtiš
Tuesday 19:00-20:00
kapacita: 20
 
Wednesday
 
Latino show začátečníci
dětský
Latino show začátečníci - děti 9-11 let
Michal Kurtiš
Wednesday 15:00-16:00
Muzikál
dětský
Muzikál - děti 9-11 let
Nika Ladzianska
Wednesday 16:00-17:00
Muzikál
dětský
Muzikál - děti 12-14 let
Nika Ladzianska
Wednesday 17:00-18:30
Street dance company
dětský
Street dance company
Michal Máša
Wednesday 18:30-20:00
Latina technika
mírně pokročilé - ženy
Latina technika - mírně pokročilé - ženy
Lukáš Hojdan
Wednesday 20:00-21:00
kapacita: 20
 
Thursday
 
Taneční přípravka
dětský
Taneční přípravka - děti 5-6 let
Jitka Šorfová
Thursday 15:00-16:00
Taneční přípravka
standard, latina - mírně pokročilé …
dětský
MTV Dance
mírně pokročilé a pokročilé
dětský
MTV Dance - mírně pokročilé a pokročilé - děti 13+ let
Lucie Horčičková
Thursday 17:00-18:00
Latina
ženy (Open Class) - SALSA
Latina - ženy (Open Class) - SALSA
Michal Kurtiš
Thursday 18:00-19:00
kapacita: 20
Latin bodyforming
začátečníci - ženy
Latin bodyforming - začátečníci - ženy
Michal Kurtiš
Thursday 19:00-20:00
kapacita: 22
Mix Cuba
začátečníci - ženy
Mix Cuba - začátečníci - ženy
Michal Kurtiš
Thursday 20:00-21:00
kapacita: 20
 
Friday
 
Baletní průprava
dětský
Baletní průprava - děti 7-10 let mírně pokročilé
Sofie Vitoušová
Friday 14:00-15:00
Contemporary dance
začátečníci
dětský
Contemporary dance - začátečníci - děti 8-10 let
Sofie Vitoušová
Friday 15:00-16:00
Contemporary dance
mírně pokročilé
dětský
Contemporary dance - mírně pokročilé - děti 10+ let
Sofie Vitoušová
Friday 16:00-17:00
 


© 2018 tancirna.org | Všechna práva vyhrazena facebook    design exarion.cz