h1

Rozvrh hodin od 11. 12. 2017 do 17. 12. 2017

 

Velký sál



 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
 
Pondělí
 
Taneční přípravka
dětský
Taneční přípravka - děti 4-5 let
Jitka Šorfová
Pondělí 14:00-15:00
Latina přípravka
mírně pokročilé
dětský
Latina přípravka - mírně pokročilé - děti 6-8 let
Jitka Šorfová
Pondělí 15:00-16:00
Latina přípravka
mírně pokročilé
dětský
Latina přípravka - mírně pokročilé - děti 9-12 let
Jitka Šorfová
Pondělí 16:00-17:00
MTV Dance
mírně pokročilé
dětský
MTV Dance - mírně pokročilé - děti 12-14 let
Lucie Horčičková
Pondělí 17:00-18:00
MTV Styles
dětský
MTV Styles - děti 13+ let
Lucie Horčičková
Pondělí 18:00-19:00
Latin bodyforming
pokročilé - ženy
Latin bodyforming - pokročilé - ženy
Michal Kurtiš
Pondělí 19:00-20:00
kapacita: 20
Latina
pokročilé - ženy
Latina - pokročilé - ženy
Petr Čadek
Pondělí 20:00-21:00
kapacita: 20
Latina
mírně pokročilé - páry
Latina - mírně pokročilé - páry
Michal Kurtiš, Eva Krejčířová
Pondělí 21:00-22:00
kapacita: 12
 
Úterý
 
Salsa latino
dětský
Salsa latino - děti - 9-11 let
Michal Kurtiš
Úterý 15:00-16:00
Step
DMS
dětský
Step - DMS
Tomáš Slavíček
Úterý 16:00-17:00
Step
JMS
dětský
Step - JMS
Tomáš Slavíček
Úterý 17:00-18:00
 
Taneční pro dospělé
začátečníci - páry
Taneční pro dospělé - začátečníci - páry
Petr Čadek, Jitka Šorfová
Úterý 19:00-20:30
kapacita: 14
Taneční pro dospělé
intenziv speciál pro pokročilé…
Taneční pro dospělé - intenziv speciál pro pokročilé páry
Petr Čadek, Jitka Šorfová
Úterý 20:30-22:00
kapacita: 12
 
Středa
 
Latina přípravka
mírně pokročilý
dětský
Latina
začátečníci
dětský
Latina - začátečníci - děti 10-12 let
Alice Stodůlková
Středa 16:00-17:00
Street dance styles
dětský
Street dance styles - děti 10-13 let
Michal Máša
Středa 17:00-18:00
Latina
pokročilé - ženy
Latina - pokročilé - ženy
Eva Krejčířová
Středa 18:00-19:00
kapacita: 20
Standard
začátečnící - páry
Standard - začátečnící - páry
Michal Kurtiš, Eva Krejčířová
Středa 19:00-20:00
kapacita: 12
Latina
pokročilé - páry
Latina - pokročilé - páry
Michal Kurtiš, Eva Krejčířová
Středa 20:00-21:00
kapacita: 12
 
Čtvrtek
 
Latina
mírně pokročilé - ženy
Latina - mírně pokročilé - ženy
Eva Krejčířová
Čtvrtek 10:30-12:00
kapacita: 20
 
Step
DMS
dětský
Step - DMS
Tomáš Slavíček
Čtvrtek 15:00-16:00
 
Step
JMS
dětský
Step - JMS
Tomáš Slavíček
Čtvrtek 17:00-18:00
Latina
formace - ženy
Latina - formace - ženy
Petr Čadek
Čtvrtek 18:00-19:00
kapacita: 20
Taneční pro dospělé
mírně pokročilé - páry
Taneční pro dospělé - mírně pokročilé - páry
Petr Čadek, Jitka Šorfová
Čtvrtek 19:00-20:30
kapacita: 12
Taneční pro dospělé
pokročilé - páry
Taneční pro dospělé - pokročilé - páry
Petr Čadek, Jitka Šorfová
Čtvrtek 20:30-22:00
kapacita: 12
 
Pátek
 
Latina
začátečníci
dětský
Latina - začátečníci - děti 8-10 let
Alice Stodůlková
Pátek 15:00-16:00
Latina
pokročilé
dětský
Latina - pokročilé - děti 12-14 let
Alice Stodůlková
Pátek 16:00-17:00
Latina páry
dětský
Latina páry - děti - 11+ let
Alice Stodůlková
Pátek 17:00-18:00
Latina
ženy (Open Class) PASO DOBLE
Latina - ženy (Open Class) PASO DOBLE
Alice Stodůlková
Pátek 18:00-19:00
kapacita: 20
 

Baletní sál



 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
 
Pondělí
 
Balet
dětský
Balet - děti 4-6 let
Jana Cigánková
Pondělí 14:00-15:00
Balet
pokročilé
dětský
Balet - pokročilé - děti 8-9 let
Jana Cigánková
Pondělí 15:00-16:00
 
Street dance styles
dětský
Street dance styles - děti 10-12 let
Michal Máša
Pondělí 17:00-18:00
Pilates (Open Class)
Pilates (Open Class)
Sofie Vitoušová
Pondělí 18:00-19:00
kapacita: 10
Latina
intenziv 1 - ženy
Latina - intenziv 1 - ženy
Petr Čadek
Pondělí 19:00-20:00
kapacita: 6
 
Latina
intenziv 2 - ženy
Latina - intenziv 2 - ženy
Petr Čadek
Pondělí 21:00-22:00
kapacita: 6
 
Úterý
 
Taneční přípravka
dětský
Taneční přípravka - děti 3-4 let
Jitka Šorfová
Úterý 14:00-15:00
Taneční přípravka
dětský
Taneční přípravka - děti 5-6 let
Jitka Šorfová
Úterý 15:00-16:00
Taneční přípravka
dětský
Taneční přípravka - děti 5-6 let
Jitka Šorfová
Úterý 16:00-17:00
Latina pro náctileté
začátečníci
dětský
Zumba
intervalový trénink (Open Class)
Zumba - intervalový trénink (Open Class)
Jitka Šorfová
Úterý 18:00-19:00
kapacita: 10
Mix Cuba
začátečníci - jednotlivci
Mix Cuba - začátečníci - jednotlivci
Michal Kurtiš
Úterý 19:00-20:00
kapacita: 11
 
Středa
 
Balet
dětský
Balet - děti 4-6 let
Jana Cigánková
Středa 14:00-15:00
 
Latina
pokročilé
dětský
Latina - pokročilé - děti 12-14 let
Alice Stodůlková
Středa 17:00-18:00
Street dance company
dětský
Street dance company
Michal Máša
Středa 18:00-19:30
 
Čtvrtek
 
Hip hop
dětský
Hip hop - děti 9-12 let
Lucie Horčičková
Čtvrtek 16:00-17:00
Taneční přípravka jazz dance
dětský
Taneční přípravka jazz dance - děti 6-9 let
Kateřina Stryková
Čtvrtek 17:00-18:00
 

Malý sál



 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
 
Úterý
 
Step
začátečníci
dětský
Step - začátečníci - děti 5-6 let
Tereza Kopecká
Úterý 15:00-16:00
Step
začátečníci
dětský
Step - začátečníci - děti 7-10 let
Tereza Kopecká
Úterý 16:00-17:00
 
Středa
 
Step
mírně pokročilé
dětský
Step - mírně pokročilé - děti 6-7 let
Tereza Kopecká
Středa 15:00-16:00
Step
mírně pokročilé
dětský
Step - mírně pokročilé - děti 8-10 let
Tereza Kopecká
Středa 16:00-17:00
Step
mírně pokročilé
dětský
Step - mírně pokročilé - děti 10+ let
Tereza Kopecká
Středa 17:00-18:00
 
Čtvrtek
 
Step
pokročilé děti
dětský
Step - pokročilé děti
Adéla Poštulková
Čtvrtek 17:00-18:00
 

Zkušebna



 
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
 
Pondělí
 
Baletní průprava
mírně pokročilé
dětský
Baletní průprava - mírně pokročilé - děti 8-10 let
Sofie Vitoušová
Pondělí 15:00-16:00
Hip hop
dětský
Hip hop - děti 7-9 let
Michal Máša
Pondělí 16:00-17:00
Contemporary dance
pokročilé
dětský
Contemporary dance - pokročilé - děti 13+ let
Sofie Vitoušová
Pondělí 17:00-18:00
 
Úterý
 
Taneční gymnastika
dětský
Taneční gymnastika - děti 6-9 let
Kateřina Stryková
Úterý 16:00-17:00
Taneční gymnastika
dětský
Taneční gymnastika - děti 10-12 let
Kateřina Stryková
Úterý 17:00-18:00
Contemporary dance
pokročilé
dětský
Contemporary dance - pokročilé - děti 13+ let
Sofie Vitoušová
Úterý 18:00-19:30
 
Středa
 
Balet
pokročilé
dětský
Balet - pokročilé - děti 8-9 let
Jana Cigánková
Středa 15:00-16:00
Muzikál
dětský
Muzikál - děti 8-10 let
Nika Ladzianska
Středa 16:00-17:00
Muzikál
dětský
Muzikál - děti 11-13 let
Nika Ladzianska
Středa 17:00-18:00
Latina
mírně pokročilé - ženy
Latina - mírně pokročilé - ženy
Alice Stodůlková
Středa 18:00-19:00
kapacita: 20
 
Čtvrtek
 
Taneční přípravka
dětský
Taneční přípravka - děti 4-5 let
Jitka Šorfová
Čtvrtek 14:00-15:00
Taneční přípravka
standard, latina - mírně pokročilé …
dětský
Taneční přípravka
standard, latina - mírně pokročilé …
dětský
MTV Dance
mírně pokročilé
dětský
MTV Dance - mírně pokročilé - děti 12-14 let
Lucie Horčičková
Čtvrtek 17:00-18:00
Jazz dance
dětský
Jazz dance - děti 10-12 let
Kateřina Stryková
Čtvrtek 18:00-19:00
Latin bodyforming ženy
Latin bodyforming ženy
Michal Kurtiš
Čtvrtek 19:00-20:00
kapacita: 20
 
Pátek
 
Baletní průprava
dětský
Baletní průprava - děti 6-9 let
Sofie Vitoušová
Pátek 14:00-15:00
Contemporary dance
dětský
Contemporary dance - děti 10-13 let
Sofie Vitoušová
Pátek 15:00-16:00
 


© 2017 tancirna.org | Všechna práva vyhrazena facebook    design exarion.cz & hosting wedos